CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
LMK316BJ226ML-T Taiyo Yuden |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
AMK212BC6476MG-T Taiyo Yuden |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) |
3000 |
AMK212BC6476MG-T Taiyo Yuden |
1 |
C3216X5R0J476M160AC TDK Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
04025A150FAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 15pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A680FAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 68pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A180FAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A390FAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 39pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08053D475KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ476MG-T Taiyo Yuden |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ476MG-T Taiyo Yuden |
JWK212BJ226MD-T Taiyo Yuden |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0508 (1220 Metric) |
JWK212BJ226MD-T Taiyo Yuden |
EMK212BBJ226MG-T Taiyo Yuden |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
EMK212BBJ226MG-T Taiyo Yuden |
12063D106KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
12061C105KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12063C225KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
LMK316AB7226KL-TR Taiyo Yuden |
CDRH4D18C/img/lang/1.jpg, 22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |