CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 2.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A200JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 20pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
04023C822KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 8200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UVK105CG2R2JW-F Taiyo Yuden |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 2.2pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UVK105CG2R2JW-F Taiyo Yuden |
UVK105CG4R7JW-F Taiyo Yuden |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 4.7pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UVK105CG4R7JW-F Taiyo Yuden |
06035A1R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 1.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035A1R5CAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 1.5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06033A100JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A470KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 47pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A500JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 50pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C151KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06033C102KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055C150KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 15pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06035A3R9CAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 3.9pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C181KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 180pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A560JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D22/img/lang/1.jpg, 56pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |