CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
3000 |
 Add to Cart |
0805ZC106KAT2A AVX Corporation |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C4520C0G3F100F085KA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10pF ±1pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) |
1000 |
1 |
C3225X7R2A225K230AB TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C3225X7R2A225M230AB TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C3225X7R2J683K200AA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.068µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C3225X7T2E334K200AA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.33µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 1210 (3225 Metric) |
C3216X7T2W104M160AA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 450V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) |
JMK325BJ226MY-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
JMK325BJ226MY-T Taiyo Yuden |
UMK325C7106MM-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
500 |
UMK325C7106MM-T Taiyo Yuden |
C4532X7R3A103K200KA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
JMK212BJ226KG-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 22µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ226KG-T Taiyo Yuden |
C3216X7R1H225K160AB TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1210AC103KAT1A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210GC102KAT1A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C4532X7R3A472K160KA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |