CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0402BW474K160YT Knowles Novacap |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
C3225C0G2E103J160AA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
2000 |
HMK325C7475KMHPE Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
1000 |
HMK325C7475KMHPE Taiyo Yuden |
C3225X7S1H106K250AE TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
C5750X7R2E105K230KA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
500 |
1206YD226KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
C4532X7T2W474K230KA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 1812 (4532 Metric) |
500 |
C3225C0G2A333J200AA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.033µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
501S43W104KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
C4532X7R1E106M250KA TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
202S43W471KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
C3225X7R1H106M250AC TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C3225X7S2A475K200AB TDK Corporation |
C3225X5R1H106K250AB TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
C3225JB1H106K250AB TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor JB 1210 (3225 Metric) |