CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.027µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
500R07N220JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 22pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
LMK105BJ105KVHF Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
LMK105BJ105KVHF Taiyo Yuden |
0402N331F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 330pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0603B104J160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
TMK107B7474KA-TR Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
TMK107B7474KA-TR Taiyo Yuden |
06035C471KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A1R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603YC153KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.015µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603N152J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A101KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603YC104KAT4A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C220JAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 22pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
EMK105B7224KV-FR Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
EMK105B7224KV-FR Taiyo Yuden |
0603B104K101CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025A330GAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 33pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |