CDRH50D184/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 90 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
06035C682KAT2A
AVX Corporation
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 1 Add to Cart