CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
06033C104JAT2A AVX Corporation |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
AMK107BJ226MA-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
AMK107BJ226MA-T Taiyo Yuden |
1 |
251R14S220JV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
JMK212B7106KG-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
JMK212B7106KG-T Taiyo Yuden |
C2012X5R1E475K125AB TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
HMK212B7224KG-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
HMK212B7224KG-T Taiyo Yuden |
C3216X7R1C106M160AC TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK212BJ226MD-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ226MD-T Taiyo Yuden |
04025U100FAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C1005X7S0J225K050BC TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric) |
C1005X5R1C225K050BC TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
04023D104KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
04025A221FAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
EMK316B7475KL-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
EMK316B7475KL-T Taiyo Yuden |
500R07S1R5AV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |