CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
0201 (0603 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0201YC331KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
0201 (0603 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
0201YC221KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
0201ZD682KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6800pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
250R05L0R7AV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.7pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
A472K15X7RF5TAA Vishay BC Components |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
Axial |
7000 |
Axial |
A222K15X7RF5TAA Vishay BC Components |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
7000 |
UMK212BJ224KGHT Taiyo Yuden |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
UMK212BJ224KGHT Taiyo Yuden |
08055C681KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051A510JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 51pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051C202KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055A6R8JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
02016D105MAT4A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
LMK212B7225KG-T Taiyo Yuden |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7225KG-T Taiyo Yuden |
06031A121GAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 120pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A100KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |