CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
1206GC471KAT1A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08055A100GAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
251R15S240JV4E Johanson Technology Inc. |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 24pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
251R15S680JV4E Johanson Technology Inc. |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
251R15S820JV4E Johanson Technology Inc. |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C2012JB1C475K085AB TDK Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
C2012X5R1C475M060AC TDK Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
08051A180GAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A330FAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0402YC473KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
12061A221JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
C2012X5R1V225K085AB TDK Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C2012JB1V225K085AB TDK Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 35V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
C2012X7R1V225M085AC TDK Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
500R15N471JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |