CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1608C0G1H222J080AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C1608CH1H102J080AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor CH 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08052C103KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06035A471GAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 470pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08051C102JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
GMK107B7224KAHT Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
GMK107B7224KAHT Taiyo Yuden |
06036C105KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C1608C0G1H272J080AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
GMK212BJ104KGHT Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
GMK212BJ104KGHT Taiyo Yuden |
C2012C0G2A332J125AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 3300pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G1H272J060AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
EMK107ABJ225KAHT Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
EMK107ABJ225KAHT Taiyo Yuden |
250R05L220GV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 22pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
500R07S120JV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S270JV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |