MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5600pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
1812 (4532 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
JMK325BJ107MM-T Taiyo Yuden |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
500 |
 Add to Cart |
JMK325BJ107MM-T Taiyo Yuden |
1 |
501S41W473KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
2000 |
C2012X5R1A336M125AC TDK Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
2000 |
C3216X5R1A336M160AB TDK Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
C3216X7R1H335K160AC TDK Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C3216X5R1H685K160AB TDK Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
C3216X6S1C226M160AC TDK Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric) |
12103D226MAT2A AVX Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
500 |
102R18N331JV4E Johanson Dielectrics Inc. |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
302R29W102KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
LMK325BJ476MM-T Taiyo Yuden |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
LMK325BJ476MM-T Taiyo Yuden |
202S43W682KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6800pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
202R29W102KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
501S43W223KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
1812GA471JAT1A AVX Corporation |
MILITARY, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |