Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 0.15µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06033A150CAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 15pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
UMK316AC7475KLHTE Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7S 1206 (3216 Metric) |
2000 |
251R15S121JV4E Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 120pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
251R15S151JV4E Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08052U3R9BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 3.9pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08052U2R0BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08052U1R0BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 1pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
251R14S270GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 27pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S360GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 36pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S430GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 43pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608X7S0G106M080AB TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
08051A330FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 33pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A121FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 120pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A270FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A471FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/1.jpg, 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |