Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.15µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035U1R0BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08052C332KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
4000 |
C1608X8R1C474K080AB TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) |
12063C104JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
0805ZG475ZAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
12062C103JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
TMK316B7225KL-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
TMK316B7225KL-T Taiyo Yuden |
C1005X5R1E225K050BE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
251R14S270JV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S390JV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 39pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S470JV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U2R7BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.7pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U4R7BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08051C473KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |