Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0603N101J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
0603N220J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603N100J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N330J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N470J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N180J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N150J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N270J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N120J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603B103K101CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0402YD104KAT4A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
0402B103J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B103J250CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B102J500CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B104K100CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |