Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 80 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
0603N270F500CT
Walsin Technology Corporation
Military, MIL-PRF-27/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 1 Add to Cart