Military, MIL-PRF-39010/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 394 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
C0603CH1H390K030BA
TDK Corporation
Military, MIL-PRF-39010/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 39pF ±10% 50V Ceramic Capacitor CH 0201 (0603 Metric) 0201 (0603 Metric) 15000 Add to Cart