252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055A272JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
3000 |
 Add to Cart |
1 |
06033D473KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08052C102JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031U101JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A151FAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A221FAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
AMK105BJ335MV-F Taiyo Yuden |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
AMK105BJ335MV-F Taiyo Yuden |
04025A4R7BAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A1R5BAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A4R7JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
GMK316B7105KL-T Taiyo Yuden |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMK316B7105KL-T Taiyo Yuden |
EMK212AB7475KGHT Taiyo Yuden |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
EMK212AB7475KGHT Taiyo Yuden |
12062A151JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
0201YC391KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 390pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
12061C104JAT4A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |