252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 141 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
08052A181JAT2A
AVX Corporation
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) 0805 (2012 Metric) 1 Add to Cart