252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 144 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
12062A102JAT2A
AVX Corporation
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) 1206 (3216 Metric) 1 Add to Cart