252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
12061A152JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C2012X6S1C106K125AC TDK Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) |
2000 |
1206GC681KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206YG225ZAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) |
12103C474KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
500R15N100JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
12065A202JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
12065A222JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
12062C473KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08055C224K4T2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031A270FAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A151JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U120FAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
EMK316AB7475KLHT Taiyo Yuden |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
EMK316AB7475KLHT Taiyo Yuden |
04025A151KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |