CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C2012C0G1H153J085AA TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
12065A562JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
4000 |
251R14S150JV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S200JV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U1R0BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U2R0BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S120JV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C2012C0G1V303J060AC TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.03µF ±5% 35V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06032U3R9BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.9pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U1R2BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
12067A331JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
JMK212AB7106KG-T Taiyo Yuden |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
JMK212AB7106KG-T Taiyo Yuden |
C2012X7T2W473K125AA TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric) |
C2012X7R1E155K125AC TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012X5R1E475M125AB TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |