CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031U330FAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06031U470FAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1005X5R1A225M050BC TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
04025A101GAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C3216JB1C106K160AA TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor JB 1206 (3216 Metric) |
JMK316AB7106KLHT Taiyo Yuden |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK316AB7106KLHT Taiyo Yuden |
C1608C0G1V183J080AC TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.018µF ±5% 35V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031U101GAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
500R07S9R1BV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 9.1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
02013D101KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
08052C222KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C1005X6S1C225M050BC TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric) |
06035C273JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.027µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055A220FAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0603ZC154KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.15µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |