CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
LMK325B7106KN-T Taiyo Yuden |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
LMK325B7106KN-T Taiyo Yuden |
1 |
LMK325BJ106MN-T Taiyo Yuden |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
2000 |
LMK325BJ106MN-T Taiyo Yuden |
C3216C0G1H333J085AA TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
04025A220GAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C3216JB2A105M160AA TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor JB 1206 (3216 Metric) |
202R29W151KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
08055A221GAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A270GAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04026D474MAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
0805ZC474JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012JB1V225K125AB TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 35V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
0603J0500473KXT Knowles Syfer |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) |
06031A5R1BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5.1pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
12062A471JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
TMK021CG0R3BK5W Taiyo Yuden |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.3pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 008004 (0201 Metric) |