CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055C334JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
3000 |
 Add to Cart |
1 |
08055A122FAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
C2012X7R1V155K125AB TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C1005X5R1A475K050BE TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
08055C334K4T2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805YC474JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031A1R0BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A4R7BAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08053D475MAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C3216X7R1C106M160AE TDK Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1210B104K501CT Walsin Technology Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
0603J0500103KXT Knowles Syfer |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) |
102R15N470KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
12065C225K4T2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08051A561GAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |