CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.22µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031A8R0CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 8pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08055A561JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
06035A200KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 20pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A4R0CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A5R0CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 5pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A220KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608X7S1A225K080AC TDK Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
08051A1R2CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 1.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608NP01H331J080AA TDK Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608NP01H471J080AA TDK Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608NP02A101J080AA TDK Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A330K4T2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 33pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A1R0BAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
TMK107BJ105MK-T Taiyo Yuden |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
TMK107BJ105MK-T Taiyo Yuden |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |