CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
HMK107C7104KA-T Taiyo Yuden |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
HMK107C7104KA-T Taiyo Yuden |
1 |
08051A4R3CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4.3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
C2012C0G1H682J060AA TDK Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
500R14N471JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
LMK212BJ106MG-T Taiyo Yuden |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
LMK212BJ106MG-T Taiyo Yuden |
C2012C0G1H332J125AA TDK Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
A223K15X7RF5TAA Vishay BC Components |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
Axial |
Axial |
A471K15X7RH5TAA Vishay BC Components |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial |
250R05L680GV4T Johanson Technology Inc. |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 68pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
12065C102KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
06033C103KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C222KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025C202JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 2000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0603ZC101KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025A300JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 30pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |