CDH37D10/img/lang/1.jpg, 5000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A681GAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 680pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08055C183KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.018µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
4000 |
06031A4R7CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4.7pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A331KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0805ZC104KAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051A100JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A681JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 680pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06031A6R8CAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 6.8pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055C472JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
251R14S4R3CV4T Johanson Technology Inc. |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4.3pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S4R7CV4T Johanson Technology Inc. |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4.7pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C222JAT2A AVX Corporation |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
D103M29Z5UH6UJ5R Vishay BC Components |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc |
Radial, Disc |
Radial, Disc |
500R15W473KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDH37D10/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |