CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 111 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
08051C104MAT2A
AVX Corporation
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) 0805 (2012 Metric) 1 Add to Cart