CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1608X7R0J225K080AB TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C2012X7S0J106K085AC TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) |
4000 |
C2012C0G1H562J060AA TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608X7R1H104M080AE TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C1608X5R1E155K080AB TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
0805YC184KAT2A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.18µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
HMK212B7104KG-T Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
HMK212B7104KG-T Taiyo Yuden |
TMK212BJ225KG-T Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
TMK212BJ225KG-T Taiyo Yuden |
EMK212BBJ106KGHT Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
EMK212BBJ106KGHT Taiyo Yuden |
12061C104MAT4A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
A102K15X7RH5TAA Vishay BC Components |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial |
Axial |
Axial |
EMK316B7105KF-T Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
EMK316B7105KF-T Taiyo Yuden |
C2012X7R1C225M125AB TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
HMK105CG330JV-F Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
HMK105CG330JV-F Taiyo Yuden |
TMK316BJ225KD-T Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |