CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
TMK105B7103KV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
TMK105B7103KV-F Taiyo Yuden |
1 |
EMK105BJ104KV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
EMK105BJ104KV-F Taiyo Yuden |
0402B103K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B103K250CT Walsin Technology Corporation |
0402B102K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603B102K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603B472K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603B222K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B104K6R3CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402YC103KAT4A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1005C0G1H100D050BA TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105B7103KV-F Taiyo Yuden |
UMK105B7103KV-F Taiyo Yuden |