CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0603N220J101CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
0402B104J160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
EMK107B7104KA-T Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
EMK107B7104KA-T Taiyo Yuden |
0603B224K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025A270KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0201ZC103KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
0603N471J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603B224K250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
UMK105CG271JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG271JV-F Taiyo Yuden |
0402ZD104MAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
JMK105BJ105MV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
JMK105BJ105MV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG330JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG330JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG270JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG270JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG390JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 39pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG390JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG820JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |