CDRH10D68/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 108 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
08051A680JAT2A
AVX Corporation
CDRH10D68/img/lang/1.jpg, 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) 0805 (2012 Metric) 1 Add to Cart