CDRH10D68/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 110 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
06035A100KAT2A
AVX Corporation
CDRH10D68/img/lang/1.jpg, 10pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 1 Add to Cart