CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 85 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
06031A680JAT2A
AVX Corporation
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 1 Add to Cart