CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055A240JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 24pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08055C151KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
4000 |
08051A121JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 120pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08053C473KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04025U1R5BAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04023U150JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK107B7104KAHT Taiyo Yuden |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
UMK107B7104KAHT Taiyo Yuden |
04025U4R7BAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0603YC104MAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A6R8CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C473K4T2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603ZC104KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C1608X8R1H102K080AA TDK Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) |
TMK107AB7105KAHT Taiyo Yuden |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
TMK107AB7105KAHT Taiyo Yuden |
08051C102KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |