CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C2012X8R1H104K125AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
04026D105KAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
06035A680FAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 68pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035A470FAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A150FAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
TMK105ABJ474KV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
TMK105ABJ474KV-F Taiyo Yuden |
C1005X8R1H103M050BB TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric) |
1206B104J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08051C222JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051C472JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C1608X7R1A225M080AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
LMK212B7225KGHT Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7225KGHT Taiyo Yuden |
08055A471KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G1H472J060AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A150GAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |