CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C2012X7R2A473K125AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
C2012X7R2A104M125AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
2000 |
C2012C0G1H392J060AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 3900pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
A103K15X7RF5TAA Vishay BC Components |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
Axial |
Axial |
C3216C0G2J151J060AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 150pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
06031C123KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
LMK212BJ225KD-T Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
LMK212BJ225KD-T Taiyo Yuden |
08051A151JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031A8R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 8.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08052A150JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608X8R1H104M080AB TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608JB1C225K080AB TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor JB 0603 (1608 Metric) |
08051A680JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |