CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
UMK316B7225KL-T Taiyo Yuden |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
500R14N101JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
1 |
1206GC102KAT1A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C1005X5R1E225K050BC TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
C1005X5R1E225M050BC TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
04025A100FAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
1206GC102KAT2A AVX Corporation |
TMK316AB7106KL-T Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
TMK316AB7106KL-T Taiyo Yuden |
12062A101JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
0201YC271KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 270pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
C3216X7R2E104K160AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
06031A560GAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
LMK212B7106KG-TD Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7106KG-TD Taiyo Yuden |
08051C104KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C3216X7R1E475K160AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |