CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
04025A560FAT2A AVX Corporation |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055A471FAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
1 |
0201ZA101JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
C2012X6S0J226M085AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) |
4000 |
251R14S101JV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
12067C102KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK105BBJ475MV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
JMK105BBJ475MV-F Taiyo Yuden |
EMK325BJ106KN-T Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
EMK325BJ106KN-T Taiyo Yuden |
02013A101JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
UMK316BJ475KL-T Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
UMK316BJ475KL-T Taiyo Yuden |
C3225X7R1H105K160AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
0603ZD106KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
12061C104JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C1005X5R0J475M050BC TDK Corporation |
C1005X5R1A475K050BC TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |