CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
C3216X7R1C106K160AE TDK Corporation |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
1206AA471JAT1A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
2000 |
1 |
04024D225MAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
C2012X7R1H105K125AE TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C3216X8R2A104K115AA TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) |
08053D105KAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C3216X7R2A334K130AA TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C2012X7S2A105K125AE TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) |
04025A120GAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C3216X7R2A105K160AA TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12065C334JAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
0805ZD106KAT4A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C2012X7R1E335K125AB TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04025A220FAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A330FAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |