CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
12103C106MAT2A AVX Corporation |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055D105KAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
3000 |
1 |
C1608X7S0J106M080AC TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
C2012X7R1V225K085AC TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08052A101JAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
500R07S120FV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S100FV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06035L104K4T2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8L 0603 (1608 Metric) |
LMK316AB7226ML-TR Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMK325BJ225MN-T Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
GMK325BJ225MN-T Taiyo Yuden |
GMK325BJ225KN-T Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
GMK325BJ225KN-T Taiyo Yuden |
JMK316B7226ML-T Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK316B7226ML-T Taiyo Yuden |
TMK316BBJ226ML-T Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
TMK316BBJ226ML-T Taiyo Yuden |
C2012X5R1A226M125AB TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C3216X7R2A474K160AA TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |