CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08051C103JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08055A8R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
160R15W104KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04025U2R0BAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
EMK105BJ105KVHF Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
EMK105BJ105KVHF Taiyo Yuden |
500R15W103KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
TMK105ABJ474KVHF Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
TMK105ABJ474KVHF Taiyo Yuden |
GMK212B7224KGHT Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
GMK212B7224KGHT Taiyo Yuden |
UMK107B7224KA-TR Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
UMK107B7224KA-TR Taiyo Yuden |
08055C222JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603ZC105MAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
D471K20Y5PH6UJ5R Vishay BC Components |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
Radial, Disc |
Radial, Disc |
C1005X8R1H103K050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric) |
04025U5R6BAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5.6pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08055G224ZAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |