CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08051A820JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
GMK212B7334KG-T Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
3000 |
GMK212B7334KG-T Taiyo Yuden |
0603ZC224KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08052C103KAT4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C1005X5R1V105K050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
06031A101J4T2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A681JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A471KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
04023D223KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
06036D105KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
250R05L160GV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 16pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
08052C102KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C103JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603ZC474KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A221J4T2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |