CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
04023U200JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025U1R2BAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C1608X7R1H472K080AE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1608X7R1H222K080AE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08055A5R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A2R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1005X7S2A102K050BB TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric) |
04025A470FAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
1206B104K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
06035A4R7BAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C2012X7R2E222K085AA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
TMK212B7105KG-T Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
TMK212B7105KG-T Taiyo Yuden |
C1005X7R1C224K050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1005X7R1C224M050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
06035A101GAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |