CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
 Add to Cart |
08055C154KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
C1005X5R1E105K050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
C1005X7R1H223K050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
500R14N221JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603YC101KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C1608X5R1C225M080AB TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
08053C473JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603YC330JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055A181JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608NP01H101J080AA TDK Corporation |
08051A560JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A0R5BAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.5pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608X7S2A104M080AB TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
C1608X7R1H103K080AE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C1608C0G1H182J080AA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |