CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
04025C122KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025C561KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1005C0G2A101J050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
TMK212BJ474KD-T Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
4000 |
TMK212BJ474KD-T Taiyo Yuden |
LMK107B7474KA-T Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
LMK107B7474KA-T Taiyo Yuden |
TMK107B7224KA-T Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
TMK107B7224KA-T Taiyo Yuden |
06035C104K4T4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603YC104K4T4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0402X104K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
250R07N221JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06031C681KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025U100CAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0603YC104MAT4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
1206B103K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |