CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
UMK105CG821JVHF Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 820pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
UMK105CG821JVHF Taiyo Yuden |
1 |
0603YD105KAT4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
250R05L6R8CV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
250R05L8R2CV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8.2pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
C1005NP01H681J050BA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C1005C0G1H101J050BE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025U3R3BAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
JMK107BJ475KAHT Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
JMK107BJ475KAHT Taiyo Yuden |
06031A470JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035A561JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055C333K4T2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603YC103KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08051A220JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035C682KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |