CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
500R07N680JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
0402N181F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06033A220JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1608X7R2A222K080AA TDK Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035C562KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5600pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
LMK042B7221KC-W Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 01005 (0402 Metric) |
LMK042B7221KC-W Taiyo Yuden |
0402B333K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B223K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
06035C101JAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
JMK107B7105KA-T Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
JMK107B7105KA-T Taiyo Yuden |
0805YC473KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603N101F101CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
TMK063CG181JTHF Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG181JTHF Taiyo Yuden |
TMK063CG151JTHF Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG151JTHF Taiyo Yuden |
06035A101JAT4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |