CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031C332KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06033C473KAT4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C223KAT4A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603N222J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0805B104K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805B104K250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805B104K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04025A101KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025C121KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 120pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1005NP01H101J050BA TDK Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C1005NP01H150J050BA TDK Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C1005NP01H100D050BA TDK Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
EMK107B7105KAHT Taiyo Yuden |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
EMK107B7105KAHT Taiyo Yuden |
06035C682J4T2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603N270F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH38D16R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |