CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
UMK212BJ474KGHT Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
3000 |
 Add to Cart |
UMK212BJ474KGHT Taiyo Yuden |
1 |
06031A151GAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
04025C221KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A4R7CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025C152KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A2R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A820JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025C271KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 270pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402ZC330KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A2R7CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04023A221JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A100DAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04023C470KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025C501KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402YA120JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |